Anasayfa / Gündem / Bu anayasa değişikliğinin temel amacı…
Bu anayasa değişikliğinin temel amacı…
Bu anayasa değişikliğinin temel amacı…

Bu anayasa değişikliğinin temel amacı…

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuk olan CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder çarpıcı açıklamalar bulunurken, “Bu anayasa değişikliğinin temeli, amacı şu. Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmak istiyor. Etrafına da makyajlı bir takım anayasa değişiklik teklifleriyle, maddeleriyle bunu bir şekilde kurguluyorlar” dedi.

Ali Rıza Güder yaptığı açıklamada, “15 yıldır ne yapamıyorlar? Bu sistem değişikliğiyle ne olacak? Bu soruyu sormaktan herkes vazgeçsin çünkü bu sorunun bir cevabı yok. Bu anayasa değişikliğinin temeli, amacı şu. Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmak istiyor. Etrafınada makyajlı bir takım anayasa değişiklik teklifleriyle, maddeleriyle bunu bir şekilde kurguluyorlar. Yani sadece, sayın Cumhurbaşkanımızın başkan olmak hevesini gizlemek, perdelemek için konulmuş değişikliklerdir bunlar. Bunun başka bir izahatı yok” dedi.

ANAYASA CHP CNN CNN Türk Tunceli
Son güncelleme: 23:2916.01.2017

Hakkında Cide Postası

İlginizi Çekebilir

FETÖ MAĞDURU MELİKE KUVVET HAYATINI KAYBETTİ

Fetö kumpası ile arkadaşının doğum gününde söylediği şarkıyı,pavyonda şarkı söylüyor diye,ahlaksızca bir kumpasla ordudan atılan,Türk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir